6 competitieteams TPV TIOS jeugd in de prijzen

08 juni 2022


Tijdens de voorjaarscompetitie zijn maar liefst 6 van onze jeugdteams in de prijzen gevallen.

Er was een gedeelde 1e plaats voor ons mixteam 10-14 1e klasse (helaas geen kampioen obv onderling resultaat). Ons team dat uitkwam in de Jongens 13-17 1e klasse werd kampioen. Er was ook een gedeelde 1e plaats voor TIOS 1 en TIOS 2 die de Groene Competitie speelden. Onder behoud van onderling resultaat werd het meidenteam, TIOS 1, kampioen. Dit betekende dat ons jongensteam (TIOS 2) wel 1e was, maar geen kampioen. Daarnaast was er nog een 2e plaats voor ons mixteam 13-17 2e klasse en voor ons team dat speelde in de Meiden 13-17 1e klasse.

Alle kampioenen en winnaars, van harte gefeliciteerd! We wensen jullie alvast heel veel plezier en succes voor de Najaarscompetitie.

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen